Hostim Për Website

Krijo Webfaqen Tënde Me Namecheap Hosting!

Hostim në Server dhe blerje domainesh me çmime të përballueshme!

hostim i perballueshem nga Namecheap

Një Sekret…

Dua të ndaj një sekret me të gjithë vizitorët e blogut tim! Kam degjuar shumë shokë dhe shokë histori me paketa hostimi që kushtojnë me qindra dollar në vit. Pse ndodh kjo? Web Designerat dhe Bloggersat e rinj kur duan të gjejnë një kompani hostimi bëjnë një gabim… ata zgjedhim vetëm kompanitë monopol në fushën e hostimit duke paguar “gjoben” e qindra dollarëve në vit thjesht për emrin dhe JO për opsionet qe përfshihen në atë çmim. Ky ka qënë një problem dhe për mua, derisa duke lexuar në një forum zbulova Namecheap, që ofronte shumë çmime të lira! E studjova mirë si kompani dhe normalisht lexova çdo user review të mundshëm në internet! Namecheap me çmimet dhe cilësinë e shërbimeve që ofron ka lënë një pozitivet shumë të madh ndaj përdoruesve. Kështu që vendosa të bej një prove me nje website duke blere domainin dhe hostimin nga Paketa Value dhe me kushtoi vetem $22 për një Vit ($1,83 në muaj)! Dua të theksoj që e njejta paketë në kompani të tjera do të kushtonte të pakten 4-fishi i këtij çmimi! Por, ju mund të mendoni që nga ana e suportin Namecheap lë për të dëshiruar po nuk është aspak kështu! Për ta provuar Suportin dhe sa koheduhet për të zgjidhur një problem hapa Live Chatin dhe mora përgjigje brënda 5 minutave (1 orë e 20 ka qënë koha që kam pritur me një kompani tjetër). E rekomandoj Namecheap, dhe nuk do ta beja një gjë të tillë po mos ta kisha provuar vetë! Ju uroj Happy Blogging dhe për çdo pyetje më kontaktoni!

Namecheap Web Hosting

Duke filluar nga $9,98 ne vit!

Për shumë nga faqet që kam ndërtuar për vete ose për klientët e mi hostimi dhe blerja e domaineve nga Namecheap është zgjidhja më e mirë me çmimet dhe suportin që ofron!

I aksesueshëm, i thjesht dhe user-friendly! Hostimi në Namecheap me Paketën Value me çmim VETËM $9,98/vit është zgjedhja ideale për faqe interneti personale ose blog. Paketa Value rekomandohet për individë dhe bloggers por edhe për faqe biznesesh. Çdo paketë hostimi ofron qindra skripte PHP për të instaluar (WordPress, Joomla, Magento, Open Cart etj..) nëpërmjet Softaculous thjesht me një klikim. Provojeni tani dhe përfitoni nga çmimet fantastike!

namecheap web hosting

Përse Namecheap?

Çmim i përballueshëm, 100% UpTime, Skripte FALAS, WordPress, Joomla, Magento, E-Commerce dhe shume të tjera!

 • 20GB SSD Disk Space
 • UNLIMITED Bandwidth
 • UNLIMITED Email Accounts
 • 100% Uptime
 • 3 Websites Support
 • DAILY Backups
 • cPanel 
 • CloudFlare Ready
 • UNLIMITED FTP Users
 • 1-Click WordPress Install
 • 1-Click Joomla Install
 • 1-Click Magento Install & More
 • Money Back Guarantee
 • 24/7/365 FAST Support

orange-perfitotani